Dobrý den,
Jak prosím řešit injektáž cihel s komůrkami, které jsou ale položené na bok (komůrky jsou směrem z domu ven – viz. foto). Spodní spára je pod úrovní podlahy a další je až v cca 20cm. Je možné vrtat přímo do cihel, nebo bych měl jít výš až k další dostupné spáře. Druhá navazující zeď je z opuky, takže předpokládám že tam můžu jít v jakékoliv výšce bez ohledu na spáry.
Děkuji
- Jan Sinajský stáří dotazu 1 dnem dní
- last edited 23 hodin dní
- You must login to post comments
Váš další dotaz:







