Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den pane Schwarz, provádím izolaci zdiva-stěn řadové garáže. Dvě stěny jsem provedl vybouráním cihel v úrovni podlahy, zarovnáním betonem, položením izolační lepenky a následným podezděním. Třetí stěnu ale tímto způsobem nemohu provést, jednak z důvodu, že podlaha sousední garáže je cca o 12 cm níže a hlavně proto, že majitel této garáže nemá o odizolování společné stěny zájem, musel by totiž svojí garáž vyklidit a umožnit mi do ní přístup. Rozhodl jsem se proto o injektáž. Stěna je z cihel, šířka stěny je cca 15 cm včetně omítky, délka stěny je 6m. Sdělte mi prosím jaké množství injektážního krému budu potřebovat, v jakém balení a kde ho lze koupit. Děkuji předem za Vaši odpověď.. S pozdravem Jindřich Ernest Plzeň

  • Jindřich Ernest stáří dotazu 7 roky dní
  • last edited 7 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den pane Ernest. Ano rozumím. Vše najdete na našem webu http://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz . V pravé straně stránek webu je kalkulačka pro výpočet spotřeby. Stačí zadat tloušťku zdiva, jeho předpokládanou délku a druh zdiva. Výpočet spotřeby injektážního krému se Vám okamžitě zobrazí. Pak si otevřete v horní liště webu internetový prodej a vyberete si nejvhodnější velikost balení dle výpočtu elektronické kalkulačky a objednáte. Do 3 – max.5 dnů od obdržení objednávky Vám zásilkovou službou TOPTrans doručíme zboží. Platba dobírkou nebo bankovním převodem. Cena balného a dopravného nezávisle na objednaném množství a vzdálenosti od naší provozovny (v ČR) je vždy 180 Kč. Případně osobním odběrem na naší provozovně Blatnická 14/3, Sobín – Praha 5. Při osobním odběru je nutné zavolat jednu hodinu před odběrem.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments

Dobrý den, uvažuji o zušlechtění vnitřních stěn garáže. Garáž je z velké části postavena z kamene a všechny tři stěny přiléhají k okolnímu terénu až po strop. Garáž je cca z roku 1965 a o izolacích mám značné pochybnosti. Vnitřní omítky jsou dosti zvětralé, místy jsou vlhké. Nejradši bych provedl injektáže, ale tady bude asi nepřekonatelný problém ten kámen… Omítky mají na kamenech tloušťku od 2 do 10 cm….(dle nerovností mezi jednotlivými kameny). Dá se injektáží ošetřit jen omítka bez zásahu do kamene???
Druhou variantou je sanační omítka. Mám trochu hrůzu z toho, omlátit ty vrstvy omítek a pak to znovu podobně omítat, ale asi bych to i podstoupil.

  • Tomáš Šobr odpovězeno 4 roky dní
  • last edited 4 roky dní
  • You must to post comments

V garáži mě vzlíná voda a odlupuje se potěr.CHci odstranit potěr natřít penetrací .Vaší stěrkou potřít podlahu.Je to takhle možné.Stěny jsem sanoval AgvaStop kremem.stěny jsem nahodil sanační omítkou do které jsem přidal vašiAgvaSan Porosity.Děkuji za odpověd.

  • Zdeněk Bašátek odpovězeno 3 roky dní
  • last edited 3 roky dní
  • You must to post comments
Zobrazuji 3 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268