Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý večer , dá se použít místo tlakové pumpy na vyplnění otvorů zahradní postřikovač (bez trysky) ?

  • You must to post comments

Dobrý den. Námi dodávaná injektážní pumpa se nedá pro injektáž zdiva injektážním krémem ASquaStop Cream nahradit zahradním postřikovačem. Naše injektážní pumpa je sice vyrobena ze zahradního postřikovače a tak se může zdát, že ji lze nahradil běžně dostupným zahradním postřikovačem. Bohužel ale, byť byste odstranil rozprašovací trysku, zahradní postřikovat o stejném, ale i jiném obsahu tlakové nádoby, není přizpůsoben pro značnou viskozitu našeho injektážní krému pro jeho průtok i při maximálním vzduchovém natlakování. U těchto zahradních postřikovačů je vyvedena hadice v horní části tlakové nádoby, kde je svedena do spodní části nádoby PET trubička s malým průměrem pro nasávání. Už toto je zásadní rozdíl a tím problém. Naše injektážní pumpa má naopak spodní vývod u dna nádoby rovnou spojena s hadicí z PVC TYP 1120 – 3/8´´.
Za druhé, u zahradního postřikovače je tento vnitřní průměr vývodu, dále hadice, regulačního kohoutku a v neposlední řadě trubičky s tryskou v daleko menším vnitřním průměru. I když se tryska dá odšroubovat, v celé délce toto průtokové potrubí vytváří značný odpor proudění hustého injektážní krému a pokud se vůbec něco vytlačí, je to tak pomalý a málo objemový průtok, že by se běžný vrt plnil i několik desítek minut a s nejistým výsledkem výplně. Námi upravená injektážní pumpa je v podstatě profesionální injektážní zařízení pro snadnou a hlavně spolehlivou injektáž pro náš Systém AguaStop Cream. Jednoduše, ze zahradního postřikovače po naší přestavbě a úpravách zůstává pouze původní tlaková nádoba. Tyto pumpy si od nás zakupují i stavební firmy, které provádějí denně krémové injektáže naším systémem a v podstatě jim slouží několik let bez poruch. Tím je jasné, že jsou opravdu kvalitně upraveny. Maximálně je potřeba provést drobné opravy – údržby, jako je občasná výměna některého z těsnění. Tyto případné opravy zdarma na počkání zhotovíme. Ale jsou to opravdu, vzhledem k obrovskému množství již prodaných těchto injektážních pump, opravy rychlé a sporadické. To svědčí o spolehlivosti námi dodávaných pump, ale i o snadné obsluze a kvalitní výplni vrtů. Závěr: nedoporučuji pro injektáž zdiva použít zahradní postřikovač. Pokud si toto vyzkoušíte, dáte mi ve všem za pravdu.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268