Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den, měli bychom zájem o injektáž zdiva-ale jedná se opravdu jen o jednu místnost, je možné se dohodnout? Domek máme zvenku okopaný, izolovaný, ale stěny v obýváku jsou na některých místech mokré. Rekonstruujeme a místnost chcem po vyschnutí vymalovat. Zdivo je cihly a opuka, tak nevíme co jiného s tím. Je možné se s Vámi nějak domluvit? Třeba nám poradíte něco jiného. Domek je u Poděbrad. Děkujeme za odpověď, Šroubovi

  • Šroubová stáří dotazu 8 roky dní
  • last edited 8 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den. Sanace vlhkého zdiva krémovou injektáž za použití vysoce koncentrovaného injektážního krému AquaStop Cream Vám zhotovíme. Odkopáním rubové strany obvodového zdiva a zhotovením rubové svislé izolace jste sice částečně odizolovali zdivo od přilehlého terénu, ale to zavlhání zdiva v nadzemní části Vaší stavby je důsledkem kapilárně vzlínající vlhkosti od základů domu z důvodu absence či dožilosti vodorovné izolace ve zdivu. Cihelné, ale i opukové zdivo je savý průmyslový a přírodní materiál a tak krémová injektáž v tomto druhu zdiva bude vysoce účinná. Injektáž zdiva bychom zhotovili ve zdivu obývacího pokoje co nejblíže u podlahy. Cenu bychom Vám účtovali 2.100 Kč/1 m2 průřezu zdiva ( délka zdiva x tloušťka zdiva) + 1000 Kč dopravné + 15 % DPH = konečná cena.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz – jednatel společnosti

TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments

Ok, tak ano, budem rádi, jen co to počasí dovolí.

Děkuji Šroubová

  • You must to post comments

Dobrý den. Je to tak. Uvidíme jaké teploty budou příští týden. Blíží se březen a tak by se snad již injektáž dala zhotovit. Budeme sledovat počasí a zavoláme si. Zatím nashledanou.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz – jednatel společnosti

TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments
Zobrazuji 3 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268