Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobry den , nechci opakovat dotaz ohledně porotherm tvarnic ,ale můj problém je nasledujicí. zdivo porothem 30 cm plus obklad žula na betonovou spáru izolace IPA jelikož je stávajíci izolace nefunkční a zdivo vlhne chtěl jsem použit Váš Aqua stop cream, ale první spara je pod urovní podlahy a další spára 20 cm nad urovní podlahy . Dotaz: je vhodné vrtat spáru do tvárnice hned nad urovní podlahy nebo tuto metodu nepoužít za odpověd děkuji Šťastny

  • Šťastny stáří dotazu 7 roky dní
  • last edited 7 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den pane Šťastný. Nevím, zda jsem přesně pochopil Váš dotaz,respektive asi pochopil, ale neznám přesně výškové úrovně terénu a skladby podlah atd, ale pokusím se Vám smysluplně odpovědět. Pokud je ta část budovy, kde byste chtěl zhotovit injektáž v obvodovém zdivu, podsklepená a strop sklepního prostoru je nad úrovní terénu, nemusíte se řídit výškou podlahy přízemních místností, ale výškou terénu a tím si zvolíte nejbližší linii vrtů pro následnou injektáž k okolnímu terénu. U Porothermu je lepší nevrtat do ložné spáry jako je to u plného cihelného zdiva, ale těsně nad ložnou spárou do porothermových tvárnic. Ale myslím, že asi právě půdorys objektu pro zamýšlenou injektáž není podsklepený. Tam se musíte držet opět pravidla nedostat se s hydroizolační vznikající clonou zhotovenou krémovou injektáží do míst, kde by mohlo dojít k přemostění vlhkosti buď z vnitřní strany tj. navážce, zásypu pod podlahou nebo opět okolního terénu.

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268