Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Mal by som otazku, je lepsie vykonavat injektaz z interieru, alebo z exterieru. Mozem aplikovat injektaz aj do betonoveho zakladu. A este jedna otazka, nieje problem dodat produkt na Slovensko. Dakujem

  • Jaroslav Kokles stáří dotazu 6 roky dní
  • last edited 6 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den. Odpověď na Vaši otázku jsem již vícekrát poskytoval předchozím tázajícím. Je to v podstatě jedno. Ať již vrtáte zdivo z interiéru či exteriéru, vždy vrtáte na celou hloubku zdiva s krátkým pokrácením a tak výsledek je stejný. Rozhodnutí, zda vrtat z vnitřní nebo vnější strany obvodového zdiva, je spíše o určitých prostorových možnostech, pohodlnosti, výškových možnostech a jejich výhodnosti či vhodnosti atd. U vnitřního zdiva nemáte exteriér, ale pouze interiér a tím opět platí výše uvedené, ale i neuvedené příklady pro rozhodnutí zda vrtat zleva či zprava. Pod Váš nadpis dotazu jsem přiřadil vyhledávací štítky, kde na různé, ale tématicky velmi blízké otázky již vícekrát odpovídal. Prosím klikněte si kurzorem na jednotlivé štítky a tam načerpáte myslím dostatek informací pro Váš dotaz. Co se týká druhé otázky, tj. zda jde provést injektáž Systémem AquaStop Cream do betonového základu, je má odpověď ano, ale beton všeobecně není ideální materiál pro jakoukoli technologii pro zhotovení dodatečné izolace pro zamezení vzlínající vlhkosti. Z mechanických metod je možné pouze podřezání zdiva diamantovým lanem a z chemických injektáží stále platí, že nejúčinnější metodou je krémová injektáž Systémem AquaStop Cream. Injektážní krém ve vrtu nemá totiž tendenci vysychat ani tvrdnout a tím má dostatek času postupně tímto hutnějším materiálem pronikat do jeho struktury, navazuje se na vlhkost obsaženou v pórech a i těch nejjemnějších kapilárách, byť to může trvat měsíc, ale i dva. Vše záleží na hutnosti a kvalitě betonu a jeho procentuální vlhkosti. Jednoduše řečeno, čím bude beton více vlhký, nebude vibrovaný, nebude obsahovat plastifikátory a další přísady, tak dispergace injektážního krému bude rychlejší a doběh clon vznikajících od jednotlivých vrtů bude větší. To je asi vše, co lze všeobecně říci o účinnosti v betonových konstrukcích. K poslední otázce. Každý den rozvážíme naše produkty na Slovensku. Od obdržení objednávky, kterou vyplníte na webových stránkách http://www.injetaz-muriva-svojpomocne.sk, Vámi objednané zboží doručíme na Vaši adresu max. do 3 pracovních dní za 8,5 EUR, nezávisle na objemu, hmotnosti zboží a vzdálenosti od nás k Vám.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268