Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den zakoupil jsem váš aquastop cream a chtěl bych se zeptat v jaké výšce by jste mi doporučili udělat vrtání když vnitřní podlahu mám na červené čáře viz foto v příloze
děkuju moc Lemf
injektaz do spary

  • You must to post comments

Dobrý den. Pokud je červená čára výška povrchu podlahy, dala by se tato spára použít pro injektáž. Ale i případně spára nad označenou spárou by nebyla k podlaze vysoko a tak by se i tato spára dala využít. Za předpokladu, že označená spára je ve výšce povrchu podlahy, tj. jejího nášlapného povrchu, doporučuji využít té označené spáry. Také předpokládám, že navrtání zamýšlíte zhotovit z venkovní strany. Z vnitřní strany byste se do označené spáry vodorovným vrtem nedostal, samozřejmě pokud by ale nebyly vybourány podlahy, ale o tom se nezmiňujete a z toho vycházím.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz – jednatel společnosti

TRUMF sanace s.r.o.

Mob: +420 731565565

  • You must to post comments

Díky za rychlou reakci… Označená čára není právě spára. Takže budu volit spáru nad pískovcem na začátku cihlového zdiva… Cca 25 cm nad vnitřní podlahou… Anebo vrtat uprostřed pískovce není asi ideál?
injektaz do spary

  • You must to post comments

Ano, na té druhé fotografii je vidět, že se nejedná o spáru. První fotografie mě trochu zmátla. Máte samozřejmě pravdu. Ta první spára je už dost vysoko k podlaze, ale kdybych se měl rozhodnout, injektáž bych zhotovil v přechodové spáře, tj. ta Vámi zmíněná první spára mezi pískovcovou podezdívkou a cihelným zdivem. Může ale vzniknout, řekněme hypoteticky, zavlhlý pruh např. ve výšce 100 mm od podlahy k nově vzniklému hydroizolačnímu pásu. Tento případně vlhký vodorovný pás, který může vzniknout mezi podlahou a spodním krajem vzniklé bariéry po injektáži, se dá vyřešit tak, že byste zhotovil na očištěné zdivo tohoto vlhkého pásu hydroizolační povrchovou stěrku, např. naším výrobkem AquaStop Bitumen 2K a následně byste ji zaomítl. Ne, že by se nedal injektovat pískovec s dobrým výsledkem, ale přece jen ve spáře, kterou Vy tam máte, se šíří aktivní látka injektážního krému daleko rovnoměrněji a intenzivněji.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 3 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268