Telefonní poradna
+420 731 565 565
Hodnocení
tel. poradny
Kalkulačka
spotřeby materiálu
Nákup po telefonu
+420 606 187 916
0
0

Dobrý den, chystám sa sanovat pomocnou vašeho přípravku Aqua stop cream mur je sirka 50 cm ale tehli zacinaju až asi 30 cm nad podlahou (základny beton ) začínajících 30 cm od podlahy su vyvýšené základy betonové takže v mojom pripade nemozem využít prvu priebeznu šparu nad podlahou ale musím vrtat do betonu tych 10cm nad podlahou ? Na podlahu pojde Este lepenka takže samozrejme presah, bude tato technologie účinky aj pre moj případ ?
Dakujem Breznicky

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den. Systém AquaStop Cream nemůže být neúčinný, pokud vše provedete správně. To ale platí snad pro všechny technologie, oblasti atd. Technologický postup krémové injektáže dle Systému AquaStop Cream je snadný a ve Vašem případě nevidím žádný zásadní problém. Doporučení: výška 100 mm od podlahy pro navrtání a injektáž je výškou maximální. Je vždy výhodnější se linií injektáže k podlaze přiblížit. Ale toto pravidlo platí obecně. Ve Vašem případě bych doporučil využít první maltovou vodorovnou spáru, tj. mezi základovým betonem a první řadou cihel. Tam se nachází první přechodová maltová spára, která je ve Vašem případě nejvýhodnější, byť výškově se nachází tato spára cca 300 mm nad podlahou a tím 200 mm nad max. doporučenou výškou. V této spáře nemůže být výsledek jiný, než spolehlivý. V tomto doporučeném místě se aktivní látky injektážní emulze šíří spolehlivě, snadno a dalo by se říci, že i rovnoměrně a tím maltovou spáru nasytí v celé hloubce a délce provedené injektáže. V betonu je dispergace injektážního krému přece jen do jisté míry snížena. Tím, že budete zhotovovat hydroizolaci na podlaze, je snadné hydroizolační vanu vytáhnout do výšky injektáže a tak se tyto dvě hydroizolace napojí a budou se doplňovat. Výška 100 mm je sice maximální, ale ve Vašem případě toto není nutné dodržet. Z venkovní strany, tj. na fasádě, se dá výškový rozdíl přijatelně a funkčně vyřešit, ale neznám výšku terénu, výšku podlahy, výšku injektáže znám, pokud se tedy budete řídit mojí radou, ale venkovní rozdílová výška mezi terénem a vytvořenou injektážní clonou určitě vznikne, ale i tento venkovní výškový rozdíl se dá vyřešit mnoha funkčními postupy, např. provětrávaným soklovým obkladem, ale i jinak. Vnitřní výškový rozdíl mezi podlahou a injektáží se vyřeší (podlaha je současně v rekonstrukci), jak jsem již popsal, vyšším vytažením hydroizolační vany.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den.Propadá se mi betonový základ WC a tím praská i podlaha,postavený na násypu,který si sedá.Předpokládám,že by pomohla injektáž.Nejsem odborník jestli by to řešení bylo vhodné a jestli neexistuje jiný způsob přizvednutí betonové desky na kterém WC stojí.To je přizděno k budově.Mezera takto vytvořená je asi 1,5 cm.Taky bych rád věděl,které firmy takovou malou zakázku by byly ochotny udělat.Děkuji za odpověď a přeji hezký den.Zd.Bartoň

  • You must to post comments
Zobrazuji 2 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Reklamní místo pro sanační firmy. Info na tel. 731 565 565

Vyhledávací slovní výrazy pro vyhledání tématu, který Vás zajímá.

Nákupní košík

Systém AquaStop Cream – Generální partner pro TÝDEN AKADEMIE VĚD ČR

tyden akademie ved

K dnešnímu dni evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započítávaný osobní odběry.


Z každé objednávky ukládáme 10 Kč na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
381.680 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
7.055 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

kalkulacka spotreby aquastopcream

Vodorovné řezy pro bezchybné navrtáníÍ OBVODOVÉHO ZDIVA

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

zidka

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268