Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobry den, chtel jsem se zeptat zda produkt

AQUASTOP CREAM ® BALENÍ KBELÍK 5 LITRŮ

je vhodny i na pouziti do ztraceneho bedneni do sklepa ? Chtel by jsem tam vrtat cca 30 der ztracene bedneni ma tl. 50cm , tak by jsem vrtal cca 45cm bude stačit 5kg na prumer vrtaku 14mm? Zbozi mate skladem nebo to je na objednani? Jeste by jsem potrebovsl tu pistol na plneni budu si do delat sam tak staci ta obycejna? Ktera lze pouzit i nekolikrat ne? Zbozi lze to poslat pres dopravní sluzbu nebo musi byt osobni odber?
Dekuji Maneth

Obrázek
  • Libor stáří dotazu 4 roky dní
  • last edited 4 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den pane Maneth.
Tímto bych se chtěl omluvit některým budoucím tazatelům, ale i Vám, za tuto odpověď, ale na některé dotazy už nejsem z časových důvodů schopen opětovně odpovídat. V případě, že dotaz bude natolik specifický, ochotně odpovím. Současná Poradna obsahuje k jednomu tisíci dotazů, na které jsem odpovídal, a tak si myslím, že je v poradně dostatek materiálu pro tazatele. Na všechny Vaše otázky bylo již mnohokrát odpovídáno. Neberte to prosím za jakousi moji neochotu Vám poskytnout odpovědi, ale je potřeba si více načíst poradnu, technické listy, návody, popisy výrobků a další informace, které jsou na našich webových stránkách dostupné. V naší provozované poradně se dají všechny Vaše otázky (a teď myslím otázky obsažené opravdu ve Vašem dotazu), a tím i odpovědi, dohledat, a to vcelku snadno a rychle, a to přes štítky, které jsou na pravé straně úvodní poradenské stránky a jsou tematicky přiřazeny k podobným anebo úplně totožným otázkám. Vyberte si štítek, který odpovídá Vašemu dotazu a kurzorem na něj klikněte. V některých případech, když si nebudete jistý správností štítku, můžete použít vyhledávací systém této poradny. Jedná se o předvyplněný řádek nahoře úvodní poradenské stránky, kde zadáte slovní výraz, slovní spojení (snažte se zadávat co nejvýstižnější jednoslovný výraz či slovní spojení, ve Vašem případě např. “ztracené bednění, dále spotřeba či výpočet spotřeby” apod.), na které se chcete zeptat a kliknete kurzorem na lupu. V řádku je věta “Zde zadejte slovo, které chcete vyhledat v poradně…” a hned vedle je v modrém obdélníkovém poli symbol lupy. Po vyplnění řádku třeba výše uvedenými otázkami se Vám zobrazí většinou vícero již položených dotazů a po kliknutí na nadpis, který ale nemusí být přesný k textu položené otázky, ale tím se nenechte zmást, jsou to nadpisy tazatelů, kteří např. použili zjednodušený výraz jejich otázky, ale v textu již pravděpodobně bude stejná či podobná otázka, a tímto způsobem si dohledáte odpověď. Pokud byste něco nedohledal, můžete mi zavolat na poradenskou linku, 731 565 565, kterou také provozuji. I na tuto linku je v pravé straně vyhledávací štítek, kde se můžete dozvědět, odkdy dokdy je tato linka provozována apod. Děkuji za pochopení.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268