Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když navrtám otvory do smíšeného obvodového zdiva staršího objektu (tl.cca60-70cm) a vyplním je Creamem Agua Stop dle návodu, nehrozí narušení statiky zdiva? Vyvrtané otvory vyplněné krémem zůstanou po „vsáknutí“ krému duté (prázdné), nebo krém vyplní vrtané otvory a vytvrdne? Děkuji. S pozdravem Chmel

  • Chmel stáří dotazu 7 roky dní
  • last edited 7 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den pane Chmel. Po zhotovení injektáže systémem AquaStop Cream narušení statiky domu v žádném případě nehrozí. Nevím jak vyčíslit množství staveb zhotovených naším technologickým postupem AquaStop Cream, ale počet staveb menšího rozsahu, ale i velkých budov vystavěných různým druhem zdiva se pohybuje již v řádech tisíců. Ani v jednom případě se statika domu nenarušila. Tato technologie nepodléhá stavebnímu povolení a to z právě z důvodu šetrnosti ke stavbě. To by mělo být pro Vás určité ujištění pravdivosti mé odpovědi. Co se týče vrtů, ty nemohou zůstat trvale vyplněny injektážní emulzí, to by pak celý princip nasycování okolí vrtů tato představa popírala. Vrty se nejpozději do 14 dní vyprázdní, jelikož se injektážní krém nasytí (vpenetruje) do zdiva. Ale vzhledem k malým průměrům vrtů (14 mm) a vzdálenosti vrtů se tlaky budovy (jejich zatížení) roznášejí mimo vrty. Pokud Vás např. napadá myšlenka, že po injektáži by bylo dobré vyplnit již prázdné otvory vrtů např. cementovou zálivkou, není to při tomto našem technologickém postupu nutné.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268