Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den, jestli mohu poprosit o radu pro injektáž. Dům má kamenný základ a na něm je stavěno z plných cihel, šíře zdiva 50 cm. Z venkovní strany jsem dům kompletně okopal, až pod základ. Dole drenážní trubka, nopová folie a štěrk. Z vnitřní strany domu jsou kompletně vykopány podlahy až pod kamenný základ. V první spáře nad kamenným základem je jen papírová lepenka. V domě bude použito podlahové vytápění. Jestli jsem dobře pochopil, tak vrty dělat 10 cm nad čistou podlahou, nebo někde u 1 vrstvy betonu, na kterém pak bude ještě polystyrén, topný rošt a zálivka finální vrstvi podlahy. Další dotaz je, vrty dělat 10 cm od sebe, pak naplnit, zazátkovat a nechat 14 dní. Potom ještě okopané zdivo napenetrovat sanačním roztokem a kompletně zdivo a zátky zahodit sanační omítkou Je takto postup prací správný, nebo ještě prosím o upřesnění. Mockrát děkuji za radu a pomoc Sládek Pavel

  • Sládek Pavel stáří dotazu 8 roky dní
  • last edited 8 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den. Vámi popsaný postup je v podstatě správný , až na tu výšku 100 mm nad čistou podlahou. Není to sice také špatně, ale tím je myšlena maximální výška. Je ale vždy lepší linii vrtů zhotovit co nejblíže k povrchu finální vrstvy pochozí podlahy a nebo při rekonstrukci podlahy můžete zhotovit linii vrtů nad podkladovým betonem, kde předpokládám budete před zhotovením dalších vrstev podlahy zhotovovat hydroizolační vanu. Pak vodorovnou linii vrtů můžete snížit i k podkladovému betonu (samozřejmě už pod tento podkladový beton nikoliv) a hydroizolační vanu přetáhnete na svislé konstrukce přes zhotovenou injektáž. Samozřejmě neznám výškové poměry a tak je potřeba dbát na to, aby se využila průběžná spára cihelného zdiva, nikoliv zhotovit injektáž do kamenného základu. Také při snížení linie vrtů je potřeba zkontrolovat, abyste se nedostal pod úroveň venkovního terénu. Jinak si myslím, že Váš postup je v souladu s technologickým postupem pro krémovou injektáž systému AquaStop Cream.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments

Dobrý den,
mockrát děkuji za odpověď a v případě realizace je možno díry navrtat sám a Váš technik by přijel strojově doplnit vrty roztokem.Samozřejmě, že roztok by byl zakoupen u Vás.Kolik je třeba cca roztoku na aplikaci obvodového zdiva tloušťky 45 cm- 34 metrů a příček 20 cm- 15 metrů zdiva. Jaká je prosím cena aplikace technikem a cena roztoku.
Cena za km je podle ceníku 6,-Kč/km, je to správně?
Ještě jednou mockrát děkuji
Sládek Pavel

  • You must to post comments

Dobrý den. Není vůbec zač. Posílám Vám odkaz na elektronickou kalkulačku, kde si snadno a velmi rychle vypočítáte spotřebu. Stačí zadat jednotlivé parametry. Jelikož se jedná o dvě tloušťky zdiva, tak na tyto dvě zdiva si spotřebu spočítáte samostatně, ale vypočítané litry už samozřejmě můžete sečíst dohromady. Jinak akce ,,Injektážník k čerpadlu zdarma“ stále platí, jen je potřeba si tuto službu třeba telefonicky domluvit cca 10-14 dní dopředu. Zde je odkaz na elektronickou kalkulačku, stačí kliknout: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/spocitejte-si-sami-spotrebu-injektazniho-kremu/ . Dopravné je správně a plnění Vás vyjde 1.200 Kč + 15% DPH za jeden pracovní den. Tento zkušený pracovník Vám nainjektuje 30 litrů za den. Pakliže by to vycházelo na více litrů, můžu Vám tam poslat Injektážníky dva se dvěma čerpadly, ale je to 2 x 1.200 Kč Kč, ale na druhou stranu, pouze jedno dopravné. Tak uvidíte kolik litrů Vám vyjde spotřeba po výpočtu elektronickou kalkulačkou a podle toho se můžete rozhodnout.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments
Zobrazuji 3 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268