Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobry den,
chci se zeptat, jestli kombinace vašich produktů bude vhodná pro naše zdivo.
Jedná se smíšené velmi vlhké zdivo, tloušťka zdi je cca 60 cm.

  • Luděk Smyčka stáří dotazu 5 roky dní
  • last edited 5 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den. Smíšené zdivo je velmi široký a všeobecný název zdiva, které je vyzděné vetšinou ze dvou, ale i více použitých zdících materiálů. Můžete mi zaslat fotografii určité plochy zdiva bez omítek? V obecné rovině bych Vám rovnou mohl odpovědět, že ano, už pro ten fakt, že je Vaše zdivo značně zavlhlé, ale jen si potřebuji vše ještě zhodnotit pro doporučující technologické postupy sanace vlhkého zdiva. Foto mi můžete zaslat na email [email protected]. Při kliknutí na štítek ,smíšené zdivo, se Vám zobrazí dotazy od předcházejících tazatelů a při kliknutí na jejich nadpisy, se Vám zobrazí má odpověď. Možná si v těchto dotazech nejdete i odpověď na Váš dotaz.
S pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments

Dobrý den zasílám foto zdi kde chci provést vaši sanaci dík fa info. Smyčka

  • You must to post comments

Dobrý den. U Vašeho druhu zdiva bude Systém AquaStop Cream účinný. Zdivo je evidentně nasákavé, porézní. Dle Vašeho popisu a i na fotce je evidentní, že je vysoce zavlhlé. V tomto smíšeném zdivu se budou aktivní látky injektážního krému šířit velmi spolehlivě a intenzivně. Jen bych před injektáží doporučoval zdivo částečně dozdít, vyplentovat. Zdá se mi, že jsou tam značné nerovnosti. Důvod vyrovnání vyplentováním zdiva je ten, že pokud by se zdivo ve značné tloušťce až po injektáži dorovnávalo, ta doplněná tloušťka zdiva už by nebyla nasycená aktivními látkami injektážního krému. Po zednickém dorovnání zdiva bych doporučil technologickou pauzu cca 2-3 týdny před zahájením navrtání a injektáže zdiva. Také se mi zdá, že se v určitých úsecích nacházejí průběžné spáry. Pokud tomu tak je, využijte je. V místech, kdy už zdivo průběžnou spáru mít nebude, tak i nadále budete pokračovat ve vrtání ve stejných osových vzdálenostech a té samé výšce vodorovné linie. Pokud by ale další průběžná spára na předchozí spáru odskokem navazovala, byla by např. o 20 – 40 mm výše, níže, opět tuto spáru využijete. Tyto výškové úrovně těchto navrtaných úseků spojíte jedním, případně dvěma vrty ve vertikále, aby se odskoky injektovaného zdiva spojily v jednu bariéru. Po technologické pauze min. 14 dní od ukončení injektáže můžete zhotovit omítky např. AquaSan Porosity s případným výrobkem AquaSalt Stop (Vaše zdivo bude v případě uvedené technologické pauzy ještě vysoce zavlhlé), který se aplikuje nátěrem či postřikem pod sanační omítku. Pokud by Vám nebylo něco jasné, můžete mi zavolat na poradenskou linku, kterou také provozuji a to na čísle 731 565 565.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments

Děkuji za odpověď

  • You must to post comments
Zobrazuji 4 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268