Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den,chci se zeptat jaká je spotřeba čtení na 25 čtverečních díky moc za odpoved

  • Jakub stáří dotazu 6 roky dní
  • last edited 6 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den. Výpočet spotřeby na 25 m2 dle Vašeho zadání (příčného, vodorovného řezu zdiva, tj. tloušťka zdiva x běžné metry zdiva = m2 zdiva) v jednořadé linii vrtů při dodržení osových vzdáleností 100 mm, průměru vrtů 14 mm s pokrácením hloubek vrtů max 40 mm než je daná tloušťka zdiva, tj. dle technologického postupu Systému AquaStop Cream je tento. 25 m2 (nikoli bm, běžných metrů) x 1,3 (koeficient pro výpočet spotřeby u cihelného zdiva) je spotřeba u cihelného zdiva 32,5 litrů injektážního krému AquaStop Cream) a 25 m2 x 1,4 (koeficient pro výpočet spotřeby kamenného a smíšeného zdiva) je spotřeba u tohoto zdiva 35 litrů injektážního krému. Jinak spotřebu si můžete spočítat na našich webových stránkách a to na kalkulačce v pravé straně. Viz tento link https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/spocitejte-si-sami-spotrebu-injektazniho-kremu/. Na tomto linku, respektive na této naší elektronické kalkulačce, si vypočítáte spotřebu během několika minut, ne-li vteřin. Jen zadávejte tloušťku Vašeho zdiva v mm a délku zdiva v metrech. Samozřejmě je to vše v kolonkách napsané a vy jen zadáte správné a přesné parametry. Ještě kliknete kurzorem na druh zdiva (na obrázek daného zdiva). Kalkulačka Vám vypočítá nejen litráž, ale i navrhne vhodné balení a cenu za litráž, respektive za balení.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments

Sanační omítka AquaSan Porosity – nový dotaz

Dobrý den!
Když se do sanační omítky AQUASAN POROSITY nepřidává vápno, tak do štuku taky ne?
Takže bych tudíž neměl použít kupovaný štuk, ale jen jemný písek a do něj namíchat AQUASAN POROSITY?
Pochopil jsem to takto správně?
S pozdravem Roman Pachman

  • Roman Pachman odpovězeno 4 roky dní
  • last edited 4 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den. Vše najdete v technickém listu výrobku. Pokud by Vám i po přečtení technického listu vystaveného na náš výrobek AquaSan Porosity nebylo něco jasné, můžete mi pro urychlení odpovědi zavolat na poradenskou linku 731 565 565. Zde je odkaz na TL: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/wp-content/uploads/2018/10/TL_AquaStop_Porosan.pdf
a dále máte možnost shlédnout instruktážní video, které je umístěné také na našich webových stránkách. Pro namíchání sanačního štuku postupujete úplně stejně jako pro namísení jádrové omítky AquaSan Porosity, jen je potřeba zvolit písek jemnější a to o zrnitosti do 0,2 mm. Poměry jsou stejné. Případně pokud jste měl na mysli, že po zhotovení jádrové omítky AquaSan Porosity použijete jiný sanační štuk od jiného výrobce, je to možné, ale určitě do pytlovaného sanačního štuku nepřidávejte AquaSan Porosity. Pytlovaný sanační štuk je založen na jiných principech prodyšné tenkovrstvé úpravy. AquaSan Porosity se přidává pouze při ručním namíchání sanační jádrové omítky či štuku a to jen z položek písek, cement, AquaSan Porosity a voda. U pytlovaných betonových směsí, které se dají také použít pro ruční namíchání jádrové omítky AquaSan Porosity není obsaženo vápno, které právě nahrazuje speciální tekutá přísada. To také najdete v TL. Štuk lze namíchat dle výše uvedeného postupu, ale v případě, že se Vám štuk nepodaří namíchat do jemnosti, která by Vám vyhovovala, můžete použít jakýkoliv běžně dostupný pytlovaný štuk, ale vždy sanační štuk, který ale rozmícháte pouze s vodou, tj. dle pokynů daného výrobce. Značná úspora nákladů spočívá u ručně namíchané sanační jádrové omítce AquaSan Porosity, která pro jádro splňuje všechny parametry a to včetně snadného omítání.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 3 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268