Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den,

potřebuji provést injektáž sklepa, který je z venku 1metr pod povrchem. Měli jsme tu na konzultaci firmu a poradila celoplošnou injektáž, vyčíslili to skoro na 50tisíc :-(. Přemýšlím, že bych si to udělal sám. Chápu dobře, že bych koupil krém Aqua stop a po 10cm bych to aplikoval. Třeba na 3x2metry čtvereční? Chtěl bych to nakoupit komplet u vás.
A druhý dotaz co by jste z vaší nabídky doporučil na zacpání dír po aplikaci?
Děkuji za odpověď, Pokorný

  • Radovan Pokorný stáří dotazu 3 roky dní
  • last edited 3 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den, pane Pokorný,
pokud jde o celoplošnou injektáž, jak ji nazýváte, opravdu by byla jednou z možností, a sice tou pohodlnější, jak odvlhčit Váš sklepní prostor (variantou této zmiňované bezvýkopové metody je klasické odkopání a svislá vnější plošná hydroizolace zdiva). Metodou, kterou jste měl zřejmě na mysli, je tzv. gelová rubová injektáž zdiva do zdiva pod úrovní terénu. O této metodě se zmiňujeme na našem webu v souhrnu metod sanace zdiva a zároveň ji prezentujeme na videu, nicméně toto sanační ošetření podúrovňového zdiva není reálně proveditelné svépomocí a ani náš injektážní krém AquaStop Cream není k takovémuto druhu plošné injektáže určen. Systém AquaStop Cream je určený pro dodatečnou liniovou hydroizolaci zdiva (vodorovnou, svislou, ale i v různých nepravidelných zakřiveních nad úrovní terénu (chemická podřezávka zdiva), či jej lze případně použít i do zdiva pod úrovní terénu, avšak v kombinaci s výše uvedenými metodami izolace podúrovňového zdiva, např. v kombinaci se svislou hydroizolací anebo pro injektáž zdí/příček mezi místnostmi sklepení a pod.
S pozdravem
Mgr. Ludmila Schwarzová
Informační servis
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268