Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý deň, zakúpil som si prípravok Aquasan Porosity. Urobil som jádrovú omietku a chcel by som dať štuk. Zaujímalo by ma, či sa môže štuková omietka pripravovať aj v menších dávkach vo vedre pomocou elektrického miešadla alebo  je treba použiť klasickú miešačku? Za aký čas musím túto omietku spracovať, aby nestratila svoje vlastnosti?

 

Vopred ďakujem za odpoveď

 

S pozdravom Marek Perič

  • You must to post comments

Dobrý den. Podhoz, jádrovou omítku a štuk si můžete namíchat i v menších objemech, ale poměry složek, tj. písek, cement, vodu i přísadu AquaSan Porosity v přímé úměře upravíte. Případně na sanační omítku AquaSan Porosity můžete použít jakýkoliv sanační pytlovaný štuk. Značná úspora nákladů je zejména v ručním namíchání jádrové omítky. U štukové vrstvy už úspora není tak citelná. Pytlovaný sanační štuk je dostupný v každých stavebninách. Pokud byste opravdu zakoupil na omítku AquaSan Porosity pytlovaný sanační! štuk, tak ten míchejte dle návodu daného výrobce a do pytlovaného štuku nepřidávejte přísadu AquaSan Porosity. Pytlovaný štuk se velmi dobře spojí s povrchem naší omítky bez nežádoucích reakcí. V případě přeschlé jádrové omítky nepoužívejte žádné penetrace, postačí při natahování štukové vrstvy povrch navlhčit. Toto platí i při aplikaci ručně namíchaného sanačního štuku AquaSan Porosity. Doba mísení jádrové i štukové omítky je 6-8 minut. Doba zpracovatelnosti sanační omítky AquaSan Porosity jsou 2-3 hodiny od namísení. Je nutné dobu míchání a dobu zpracovatelnosti omítky dodržovat.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz

  • You must to post comments

Ešte raz ďakujem za odpoveď

  • You must to post comments
Zobrazuji 2 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268