Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den, chtěl bych se ze ptat jestli platí vaše tvrzení kde uvádíte že zboží dodáváte do dvou dnů.

Děkuju za odpověď

Vašíček

  • You must to post comments

Dobrý den pane Vašíčku.

Přesně nevím kam směřuje Váš dotaz, respektive výklad jasný je, ale nevím zda máte nějaké pochybnosti o termínech dodání a tak šířeji musím vysvětlit dodání a vyskladnění apod . Prosím, aby se od obdržení objednávky do doby dodání zboží zákazníkům nepočítala sobota a neděle a veškeré státní svátky, respektive počítat se s touto dobou musí, ale není to jakési naše prodlení, či nečinnost, kterou bychom mohli ovlivnit, jelikož smluvní dopravce, ale v podstatě každý dopravce v zásilkových službách v těchto dnech nepracuje, tj. zboží nerozváží. Takový příklad. Ve čtvrtek po 13 hod (ve 13 hod. máme již uzávěrku pro denní vyskladnění) obdržíme objednávku. V pátek je vyskladněna přepravci. Zásilka je přepravcem uložena v depu na dva dny a v pondělí je zboží přepravcem doručeno. Jsou to čtyři dny, ale z hlediska pracovních dnů dva. Ale i jinak. V pátek po 13 hod. obdržíme objednávku. Tato objednávka se již nedá stihnout předat dopravci v pátek. Za sobotu a neděli obdržíme další objednávky, ale i my v sobotu a neděli máme volno. Všechny tyto objednávky zabalíme a vyskladníme v první následný pracovní den, tj. v tomto případě v pondělí. Přepravce v pondělí zásilky mezi 13 a 15 hod. převezme a druhý den doručí. Takže pokud bychom nepočítali sobotu a neděli, je termín dodání do max. dvou pracovních dní a v průběhu týdne by se dalo říci do 24h na dodací adresu a to i v nejvzdálenějších místech naší republiky. Rychleji to opravdu již nejde, ale myslím, že si to drtivá část našich odběratelů při přebírání zboží uvědomuje a oceňuje. Co se týká dodání na Slovensko, vše platí stejně, jen je to vždy o jeden den déle, jelikož se zboží jeden den přepravuje z ČR do SR centrálním svozem.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz

  • You must to post comments

Dobrý den v betonových základech mám díru o velikosti8mm. Základy jsou v zemi a při větších deštích protéká voda. Můžete mi poradit co
se dá s tím udělat? Za odpověď děkuji. FS

  • František STOCH odpovězeno 6 roky dní
  • last edited 6 roky dní
  • You must to post comments
Zobrazuji 2 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268