Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den,

na domě potřebujeme odizolovat základ, jelikož jsme zjistili, že při výstavbě zapomněli dát izolaci-jedná se o dům z roku 1920 cca. Kolega mi v práci říkal, že existuje možnost injektáže stěny, následně jsem si našel vaše stránky.

Chtěl bych se Vás zeptat na pár dotazů: Je možné injektáž provádět z venku-jelikož zevnitř je stěna zastavěna nábytkem? Musí se následně zaizolovat i podlaha? Lze injektáž provádět svépomocí- jaké nářadí je potřebné na vložení izolace do děr? Existuje nějaký přepočet, kolik je třeba si daného materiálu objednat, mám na mysli délku stěny/tloušťka stěny?

Děkuji

S přáním hezkého dne
Jindřich Mauer

  • Jiří Novák stáří dotazu 7 roky dní
  • last edited 7 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den pane Mauer. Veškeré informace snadno najdete na našem webu. Technické otázky hledejte nejlépe v poradně. Po pravé straně stránky ,Poradna, je seznam štítků, které byly přiřazeny k jednotlivým otázkám od tazatelů. Ty by Vás mohly nasměrovat na podobné i stejné otázky a tím i na požadované odpovědi. Dále po pravé straně sloupce webových stránek je elektronická kalkulačka, kde si snadno, rychle a vcelku přesně spočítáte spotřebu injektážního krému na Vámi daný rozsah injektáže. V horní liště je tlačítko, E-SHOP-vše pro injektáž, kde si můžete objednat opravdu vše potřebné pro krémovou injektáž. V případě, že byste potřeboval nějakou radu či informaci, můžete zavolat na urgentní linku 731 565 565, kde se dá vše operativně probrat.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268