Dobrý den, Vaši technologii jsem již zakoupil, vše připravil a v nejbližší době hodlám aplikovat. Nyní mne trápí otázka, když budu aplikovat na příčku jen z jedné strany (na druhé straně je koupelna a tudíž obklad) Díru vyvrtám cca 3cm od obkladu. nebude gel na obkladačkách, respektive v jejich spárách dělat nějaké mapy nebo jakékoli jiné estetické vady? Co když na druhé straně nechám omítku? budou se na ní tvořit mapy? Děkuji za odpověď Ondráček
- Ondráček stáří dotazu 8 roky dní
- last edited 8 roky dní
- You must login to post comments
Dobrý den pane Ondráčku. Nejprve k tomu příčkovému zdivu. To zatmavení ve spárách obkladů na druhé straně zdiva je možné, ale záleží na kvalitě použité spárovací hmoty a také do značné míry jejím stáří. Ale pokud injektážní krém zatmaví spárovací hmotu v místech provedené injektáže, nebylo by to vůbec na závadu. Zatmevení je po provedené krémové injektáži systémem AquaStop Cream jen dočasné. Po nějaké době dojde k ukončení dispergace silanového krému a v tom momentě se viditelné zatmanení pomalu začne ztrácet. Na omítkách to probíhá stejně. Jen je zatmavení logicky viditelnější, ale také jen po nějakou dobu. Pak vznikne pevná vazba v pórech a i těch nejjemnějších kapilárách zdiva s aktivní látkou a clona je již nerozpustná.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.
- Trumf Sanace odpovězeno 8 roky dní
- You must login to post comments
Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Chtěl jsem se ještě zeptat – zbylo mi ještě trochu krému, mohu po nějakém čase ještě díry doplnit? Pokud ano tak po jaké době je to nejvhodnější? děkuji za odpověď Ondráček
- Ondráček odpovězeno 8 roky dní
- You must login to post comments
Dobrý den pane Ondráčku. Doplňovat vrty není nutné, samozřejmě za předpokladu, že jste již výplň provedl řádně, ale rozumím Vašemu dotazu. V případě, že Vám po předchozí plnohodnotné injektáži nějaké množství krému zbylo a nemáte již potřebu zhotovit injektáž na dalších místech, což z Vašeho dotazu vyplývá, doplnit vrty můžete, není to nic proti ničemu, naopak clonu tím ještě o ten přebytečný krém zesílíte. Dobu spotřebování přebytečného krému AquaStop Cream od prvního vyplnění doporučuji tak od jednoho do dvou týdnů. Obsahy vrtů po této době budou již dostatečně vyprázdněné a tím vznikne dostatek obsahového prostoru pro spotřebování přebytečného krému.
S přátelským pozdravem Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.
- Trumf Sanace odpovězeno 8 roky dní
- You must login to post comments