Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den pane Schwarzi,
uvažuji o využití systému Aqua Stop Cream ve starším rodinném domě.
Po prostudování informací na Vašem webu jsem nenašel odpovědi na následující otázky:
1. Nabízíte možnost zapůjčení vybavení pro aplikaci (pumpa atd.). Nikde jsem ale nenašel podmínky zapůjčení (půjčovné, kauce,…). Můžete mi prosím poslat podrobnosti?
2. Ani v bezpečnostním listu jsem nenašel odpověď na otázku pro mě naprosto zásadní: za jak dlouho po aplikaci (z vnitřní strany zdi) je možné v dané místnosti bezpečně spát?

Děkuji předem za odpovědi.

Pavel Štěp…..

  • You must to post comments

Dobrý den.
Nejprve k té první otázce. Posílám Vám link na podmínky bezplatného zapůjčení aplikačních zařízení. Odkaz zde: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/akce-zapujceni-injektazniho-zarizeni-zdarma/
Co se týče dotazu na zdravotní rizika či dopady, dovoluji si tvrdit, že v našem bezpečnostním listě je úplně všechno. Že tam není odpověď na Váš dotaz, je také odpovědí na Váš dotaz. Žádná klasifikace Vaší obavy tam jednoduše být nemůže, jelikož žádná být nemusí. Dám Vám takový příklad. Pokud budete bydle v rušné ulici a budete větrat, z dlouhodobého hlediska jste vystaven daleko větší zátěži organizmu, než po injektáži AquaStop Cream. Pokud vymalujete byt, dá se bezpečně spát první den, ale i ve dnech následujících v ložnici? Když někdo ničí plísně na zdivu protiplísňovým postřikem na bázi chloridů, je to bezpečné pro lidský organismus? Určitě není, ale v chemii je vše o koncentracích. Otázka zní: Můžu se v tomto prostředí bezpečně pohybovat? Chemické prostředky na nádobí a zejména čistění keramiky, wc, umyvadla… a takto bychom mohli polemizovat do nekonečna. Ale nechci tuto záležitost jakkoliv bagatelizovat a myslím, že to ani nedělám, a tak Vám odpovím praktičtěji. Od dokončení injektáže, řekněme po dobu 6 týdnů, nebude asi na závadu častěji větrat, tedy pokud nemáte okna do frekventované ulice. Nepředstavujte si jakýkoli zápach. Je to pouze doporučení. Kdyby tam bylo zdravotní riziko, bylo by toto riziko uvedeno v bezpečnostním listě, myšleno u aplikace do zdiva. Ale i o údajích v bezpečnostním listu by se dalo polemizovat, a to ve smyslu zda některá uvedení nejsou naopak zbytečně přísná. Ale každý výrobce se musí chránit před zneužitím čehokoliv a kýmkoliv. Pakliže by to byla naše technologie hygienicky závadná a lidskému organismu nebezpečná, výrobek by nemohl být státní zkušebnou certifikován k účelu, ke kterému byl schválen. K čemu byl schválen je naopak uvedeno v technickém listu výrobku. Tam je mimo jiné uvedeno, že výrobek je šetrný k životnímu prostředí. Ale bezesporu se jedná o chemický výrobek. Který jím ale ve stavebnictví není? Sám nevím, tedy snad s výjimkou např. dřeva z deštných pralesů, bohužel, tedy do doby, než je nikdo natře lakem.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments

Dobrý den pane Schwarzi,
děkuji za vyčerpávající odpověď.
Pokud správně chápu informace k zapůjčení vybavení, je to možné pouze osobně. Škoda, jezdit z Brna do Prahy jen kvůli tomu se nevyplatí.
Předpokládal jsem, že bude i možnost zaslání (společně s dodávkou hmoty apod.).
Hezký den,

Pavel Štěp….

  • You must to post comments

Dobrý den, bezplatné zapůjčení má svá pravidla, kauce ve výši 1000 Kč, vypsání zápůjčního listu a pod., ale individuálně se dá bezplatnému zapůjčení vyhovět dle Vašeho předpokladu. Je k tomu ale jiný postup administrativy, ale vše se dá vykomunikovat přes paní Šnoblovou, vedoucí prodeje. Jen musí obdržet paní vedoucí můj souhlas.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments

Dobrý den,
děkuji za nabídku.
Až to bude aktuální (podzim – jaro), rád ji využiju.

  • You must to post comments

Dobrý den.
Zvažuji použití vašeho systému odvlhčení zdiva. U zdí je mi postup jasný a jsem přesvědčen, že vše proběhne jak má.
Trošku mi ale uniklo, jak vrtat otvory v případě schodů. Zde nejde dodržet vodorovnou linii spáry ve zdivu.
Je nějaký systém, nebo vychytávka jak zaizolovat zeď kolem schodů, tedy spíš, jak vrtat otvory aby váš systém fungoval jak má? Díky

  • Martin Chalupa odpovězeno 4 roky dní
  • last edited 4 roky dní
  • You must to post comments
Zobrazuji 5 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268