Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý deň, chcem sa informovať či sa to dá použiť aj na železobetonovy plot stavaný z debniacich tvárnic zaliatych betónom . Prípadne aký je postup . Ďakujem

  • Marko stáří dotazu 2 roky dní
  • last edited 2 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den.
Systém AquaStop Cream je proveditelný a účinný i do konstrukce vystavěné ze ztraceného bednění. U Systému AquaStop Cream pořád platí jedno zásadní pravidlo. V místě, kudy kapilárně vzlíná vlhkost, injektážní krém a jeho systémová aplikace vytvoří dříve či později, dle poréznosti a procentu vlhkosti, trvalou hydrofobní bariéru proti vlhkosti. To je již prokazatelně neoddiskutovatelná vlastnost krémové injektáže AquaStop Cream. Betonové bednění je také nasákavé a tak i hydrofobizace v místě provedené injektážní linie vznikne. Námi doporučený technologický postup je stejný jako u jakéhokoli jiného zdiva, tzn. průměry vrtů 14 mm, hloubka vrtů s pokrácením okolo 20 mm – max. 30 mm, avšak osové vzdálenosti zkrátit z doporučených 100 mm na 50 mm – max. 60 mm. Vrty se provádějí také vodorovně, tj. bez náklonu. Takže jediný rozdíl v provedení u tohoto specifického stavebního materiálu je pokrácení osových vzdáleností. Při vrtání zvyšte pozornost na pravděpodobná místa vložené ocelové výztuže, abyste si nenavýšil náklady, což je Vám určitě jasné. Níže Vám přikládám odkaz na zainjektovanou bednící tvárnici, která je v nádobě s vodou již třetím rokem a výsledek není třeba komentovat.

ZDE klikněte: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/fotogalerie/foto/sanace-injektaz-ztracene-bedneni/

S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268