Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jestli je možné provést sanaci na části zdiva, kde je beton.Ostatní části zdiva jsou z cihel, ale cca 2 metry zdi šířě 500mm je z betonu. Zdivo, kde je beton není vlhké.

Předem děkuji za odpověď

Kristýna Zabloudilová

  • Kristýna Zabloudilová stáří dotazu 6 roky dní
  • last edited 6 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den paní Zabloudilová.
Tím, že linii vrtů zhotovíte ve správné výšce, v průběžné spáře u cihelného zdiva a v celé jeho délce, byla by dle mého názoru škoda, tu část betonového zdiva vynechat, pakliže jsem Vám dobře porozuměl. Budete pokračovat ve stejné výšce s linií vrtů a i tu část betonového zdiva bych doporučil pro jistotu také zainjektovat Systémem AquaStop Cream i když píšete, že betonové zdivo není vlhké. Pokud jste neprovedli hloubkové měření vlhkosti, může to být také klam, jelikož na povrchu dochází k rychlejšímu odsychání, ale to neznamená, že ve zdivu vlhkost není. Injektáž betonového zdiva má ale svá určitá omezení, nebo spíše specifika, ale při správném postupu se dá dodatečná vodorovná izolace ve betonové zdivu také vytvořit. Pod Váš nadpis dotazu jsem přiřadil vyhledávací štítek, kde jsem na různé, ale tématicky velmi blízké otázky, již vícekrát odpovídal. Prosím, klikněte si kurzorem na vložený štítek a tam načerpáte myslím dostatek informací pro Váš dotaz.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268