Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Injektážní krém AquaStop Cream® a jeho vlastnosti

AquaStop Cream® je injektážní krém (také nazývaný pasta či gel) na silanové bázi s maximální možnou 80 % koncentrací aktivní látky silan/siloxanu v obsahu a je určený pro injektáž vlhkého zdiva k zamezení příčiny kapilárně vzlínající vlhkosti. Zbývající 20 % obsah injektážní emulze se odlišuje od podobných výrobků tím, že obsahuje aktivační přísady, které umožňují snazší pronikání aktivní látky do pórů a i těch nejjemnějších kapilár v okolí vrtů. Vzhledem k těmto vlastnostem snadno proniká hluboko do veškerých minerálních zdicích materiálů a tak vzniká trvalá bariéra pro zamezení vlhkosti.
Krémová injektáž Systémem AquaStop Cream® svým relativně pomalým, avšak jistým a rovnoměrným (v případě nenakloněných vrtů, tj. vrtů kolmo zhotovených na svislou rovinu zdiva) kruhovým, respektive válcovým šířením nasycuje všechny savé i méně savé průmyslově vyráběné a přírodní zdicí materiály. Silanový krém se ve vlhkém zdicím materiálu postupně rozpouští, dochází k jeho snadné penetrační prostupnosti (disperguje) a tím, že je slučitelný s obsahem vlhkosti ve zdivu, snadno proniká jak do pórů, tak i do těch nejjemnějších kapilár injektovaných zdicích materiálů.
Tuto vlastnost nasycování okolí vrtů stavebních materiálů nemá žádná injektážní hmota na jiné bázi, ani ji nelze nahradit jakoukoli aplikací a tím lze s jistotou tvrdit, že krémová injektáž Systémem AquaStop Cream® ve své kategorii, tj. zhotovení hydroizolační clony (bariéry) ve zdivu pro zamezení vzlínající vlhkosti, nemá účinnějšího zástupce. Námi vyráběný silanový emulzní krém AquaStop Cream® je distribuovaný v ČR a SR, ale je i odebíraný odběrateli z dalších členských států EU. AquaStop Cream® splňuje všechny požadavky nejmodernější technologie výroby, která každoročně podléhá státnímu dohledu výroby dle platných norem a předpisů ČR a EU, každé tři roky prochází důkladnou prověrkou (státní zkušebnou) námi deklarovaných vlastností pro udělení Certifikace.
Dlouhodobým a dennodenním aplikováním injektážního krému AquaStop Cream® naší společností (jejím realizačním oddělením) jsme měli možnost získávat zpětnou vazbu o účinnosti krému a technologických postupů aplikací, což většina výrobců nemá. Tím jsme postupně získávali jistotu správnosti např. našeho návodu pro aplikaci, technických údajů a našich tvrzení. V kombinaci vysoce kvalitního silanového krému AquaStop Cream® pro injektáž zdiva a technologického postupu pro náš systém, můžeme s jistotou tvrdit, že krémová injektáž zdiva vzhledem k specifickým vlastnostem injektážního krému AquaStop Cream® se stala vysoce účinnou a spolehlivou metodou v širokém spektru používaných zdících materiálů s nízkým ale i s maximálním procentuálním zavlhnutím, porézností zdiva a v neposlední řadě i stupněm zasolení. Krémová injektáž Systémem AquaStop Cream® plnohodnotně a bez rizika statického narušení stavby nahrazuje mechanickou podřezávku zdiva budov.

Systém AquaStop Cream – Generální partner vědeckého festivalu týdne AKADEMIE VĚD pro rok 2021 a rok 2022

Evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započteny osob. odběry, tel. objednávky a odběry distributorů EU


Z každé objednávky ukládáme část finančních prostředků na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
587.440 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
50.838 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ SPODNÍ STAVBY

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268