Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Úskalí a jeho náprava – jednofázová a dvoufázová krémová injektáž

Námi navržená druhá fáze plnění pro případné pochybení při plnění trubičkovým plnidlem to může napravit. K druhé fázi plnění se použije gumová kónická koncovka, která je součástí prodeje k injektážní pistoli i pumpě. Tlakem ruky se nasune gumová kónická koncovka na konec trubičkového plnidla u stejného injektážního zařízení. Pro kontrolu nebo případné doplnění všech vrtů se koncovka přitlačí do ústí vrtu a vrt se dotlakuje (doplní) injektážním krémem.
Tři podmínky pro druhou fázi jsou zásadní:
  1. Těsnost: Pro případné dotlakování je nezbytně nutné, aby gumová koncovka dostatečně těsnila s vrtem. U vrtů zhotovených přes omítky je těsnost kónické koncovky s vrtem vcelku spolehlivá, ale např. u průběžné spáry cihelného zdiva je těsnost nedostatečná. V tomto případě a v případech podobných, se na okraj ústí vrtu nanese špachtlí malá vrstva rychletuhnoucího cementu, do které se před zatuhnutím zhotoví otisk gumové koncovky. U tohoto postupu se docílí dostatečné těsnosti pro dotlakování.
  2. Ten samý den: Druhá zásada tohoto případného dotlakování je, že se doplnění vrtů zhotovuje týž den. V případě, že byste zhotovovali druhou fázi plnění v delším časové horizontu v řádech dnů, již nebudete doplňovat případnou nedostatečnou výplň, ale přirozený úbytek injektážního krému, který je již nasycený v okolí vrtu ve zdivu a to je zbytečné. Slovo případný jsme použili proto, že v praxi jsou naše aplikační zařízení nastavena pro snadnou výplň vrtů již při první fázi plnění bez kónické koncovky. Provedením druhé fáze plnění, tj. dotlakováním, za podmínek výše uvedených, si kvalitu první fáze plnění můžete ověřit. Většinou se z této „zkoušky“ nepotvrdí nedostatečná výplň první fáze trubičkovým plnidlem, ale tato možnost existuje a tak ji nelze nezmínit a nenabídnout řešení.
  3. Homogenita zdiva: Třetí podmínkou pro případné doplnění vrtů je, že zdivo musí být homogenní, tj. bez kaveren, mezer mezi zdmi apod. U komůrkového zdiva je druhá fáze plnění dotlakováním naprosto nevhodná z pochopitelných důvodů. Tento navržený postup plnění u krémové injektáže platí pro všechny, ať koncové zhotovitele či pracovníky sanačních firem.

Systém AquaStop Cream – Generální partner vědeckého festivalu týdne AKADEMIE VĚD pro rok 2021 a rok 2022

Evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započteny osob. odběry, tel. objednávky a odběry distributorů EU


Z každé objednávky ukládáme část finančních prostředků na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
587.440 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
50.838 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ SPODNÍ STAVBY

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268