Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Technologický postup a jeho úskalí

Spotřebu injektážního krému si rychle a snadno můžete spočítat sami na naší kalkulačce, viz kalkulačka v pravé straně sloupce webu. Tato kalkulačka je určená pro výpočet spotřeby krému, tím nabídnutého balení a jeho ceny na základě zadaných rozměrů a druhu vašeho zdiva. Výpočet je správný za předpokladu, že dodržíte námi doporučený technologický postupu pro Systém AquaStop Cream®.
U standardního technologického postupu jednořadého navrtání zdiva je důležité zachovat čtyři základní parametry. Dodržení daných průměrů vrtů (14 mm), osových vzdáleností vrtů (100 mm) a hloubek vrtů, které se pokračují maximálně o 40 mm než je daná tloušťka zdiva. Vrty se zhotovují vodorovně, tj. kolmo na svislou rovinu zdiva.
Postup injektáže, výplně vrtů, spočívá v tom, že se aplikační trubička zasune do zadní části vyvrtaného otvoru co nejblíže ke konci vrtu a pak postupným vytahováním aplikační trubičky injektážní pistole, injektážní pumpy se dostatečně vyplňuje obsah vrtu. V momentě, kdy dojde k plnění obsahu otvoru od zadní části vrtu k aplikační trubičce, okamžitě vlivem zpětného tlaku může částečně docházet k obtékání injektážního krému mezi trubičkou a vyvrtaným otvorem. V tomto momentě nastává určité možné pochybení lidského odhadu rychlosti pro postupné zpětné vytahování plnicí trubičky tahem ruky ven a dostatečného vyplňování otvoru injektážním krémem. Tyto dva úkony musí probíhat v přímé úměře. Tuto fázi bychom nazvali částečně problémovou. Tato fáze injektáže může mít za následek nedostatečné vyplnění vrtů a tudíž se může snížit účinek a tím výsledek. Místo 100 % výplně obsahu vrtů mohou vznikat tzv. „housenkové“ výplně. Další článek Vám pomůže toto riziko minimalizovat.

Systém AquaStop Cream – Generální partner vědeckého festivalu týdne AKADEMIE VĚD pro rok 2021 a rok 2022

Evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započteny osob. odběry, tel. objednávky a odběry distributorů EU


Z každé objednávky ukládáme část finančních prostředků na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
587.430 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
50.828 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ SPODNÍ STAVBY

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268