Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Jak správně postupovat při nákupu

Při nákupu injektážního krému AquaStop Cream®  a veškerého příslušenství je možné postupovat takto:
1. V případě, že bydlíte v Praze či blízkém okolí

  • o Je možné si zajet přímo do naší provozovny – výdejního skladu na adresu Dvorská 1163/2, Rudná u Prahy, kde máme kanceláře, balírnu a výdejní sklad.
2. V případě, že si zboží chcete nechat zaslat na Vaši adresu,

  • Otevřete v horní liště po rozkliknutí tlačítka E-SHOP – vše pro injektáž, kde si navolíte správné balení (po výpočtu spotřeby na elektronické kalkulačce, která je v pravé straně sloupce stránky) a případně další příslušenství.
  • Pak přejdete do pokladny, kde jednoduše vyplníte kolonky odběratele a adresu pro zaslání zboží a odešlete.
  • Okamžitě se vygeneruje potvrzovací e-mail, který Vám přijde na Váši emailovou adresu a potvrdí Vám obdržení objednávky s rekapitulací objednávky.
  • Následující den bude pak zboží zabaleno a předáno našemu smluvnímu přepravci TOP Trans a.s, který další den doručí zboží na dobírku na Vámi vyplněnou adresu. Řidič dopravce volá anebo posílá SMS na číslo, které vyplňujete v objednávce a tak je dobré, zadat číslo mobilu, který je dostupný. Je také možné po odeslání objednávky zboží zaplatit bankovním převodem a nebo prostřednictvím platební brány GoPay a zboží Vám bude doručeno bez hotovostní platby (dobírky).
  • Po obdržení objednávky přes internetový obchod bude objednané zboží dodáno do 2 pracovních dnů, nezávisle na vzdálenosti od naší provozovny k Vám.
  • Cena dopravného a balného je paušální a to vždy 180 Kč nezávisle na množství, objemu, hmotnosti a vzdálenosti doručení objednaného zboží.
  • Tím, že zavážíme naše výrobky i na Slovensko, probíhá vše stejně, ale dodání trvá o jeden den déle. Slovenští odběratelé ale musí provést objednávku přes slovenský web www.injektaz-muriva-svojpomocne.sk a jeho E-SHOP. Tím, že každý den zboží vyskladňujeme a zboží si přebírá náš smluvní přepravce, jsou výše uvedené dodací lhůty většinou dodrženy.
Chodí mám časté dotazy, jestli máme v ČR ještě další tzv. kamenné obchody, ale tím, že více jak 90 % obratu prodeje probíhá prostřednictvím zásilkové služby a vzhledem k rychlosti dodání a k ceně dopravného, nepovažujeme za nutné tyto kamenné obchody na dalších místech budovat.

Systém AquaStop Cream – Generální partner vědeckého festivalu týdne AKADEMIE VĚD pro rok 2021 a rok 2022

Evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započteny osob. odběry, tel. objednávky a odběry distributorů EU


Z každé objednávky ukládáme část finančních prostředků na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
587.430 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
50.828 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ SPODNÍ STAVBY

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268