Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Kde můžete získat nejrychleji odpověď na vaší otázku

Na našem webu nejdete veškeré informace pro zdárné provedení krémové injektáže Systémem AquaStop Cream®. Na úvodní stránce je ke shlédnutí instruktážní video s dalšími textovými informacemi. Informace pro aplikaci krémové injektáže Systémem AquaStop Cream® byste měli nejprve a asi nejlépe hledat v horní liště Návod na injektáž. Tam najdete veškeré informace pro zhotovení injektáže dle našeho doporučeného technologického postupu. To jsou velmi důležité základní informace pro injektáž zdiva, které ale nejsou cílené na různá praktická a zejména různorodá témata.
V případě, že byste se potřebovali dozvědět mnohem více informací v širším tematickém rozpětí a stavebních kombinacích, v tomto momentě bychom Vám doporučili si otevřít taktéž v horní liště poskytované poradenství s nadpisem Poradna. O tuto poradnu je značný zájem tazatelů, kteří mají dotazy nejen na injektáž proti vlhkosti, ale i následná sanační opatření. Tím, že poradenskou činnost již poskytujeme cca. 2 roky, je v Poradně značný rozsah sanačně stavebních témat a tak jsme v nedávné době roztřídili vznesené otázky s odpověďmi. Tyto otázky a odpovědi poskytované jednatelem společnosti Jiřím Schwarzem jsou v nové Poradně oštítkovány a tím se dají daná témata (otázky již vznesené) snadno vyhledat. Lze říci, že je tam zodpovězeno velmi široké spektrum dotazů v oblasti sanace vlhkého zdiva. V momentě zadání štítku, který se Vám zdá, že by mohl vyhledat stejnou, již před vámi položenou a tím i zodpovězenou otázku, je velmi pravděpodobné, že si na vaši otázku velmi snadno a rychle najdete potřebnou odpověď či radu, a to jak postupovat ve vašem konkrétním případě.
Tím, že okruh otázek a odpovědí v naší Poradně je tematicky velmi široký, je velmi pravděpodobné, že si radu, názor či řešení apod. v námi provozované Poradně snadno najdete. V případě, že se Vám bude zdát, že Vaše otázka je natolik specifická a nenajdete zde podobný či stejný dotaz, přes elektronický formulář Váš dotaz odešlete a v brzké době Vám přijde odpověď, návrh řešení či rada na Váš podnět. Dále poskytujeme poradenství na urgentní lince 731 565 565, která v případě, že se potřebujete rychle např. při prováděné injektáži Systémem AquaStop Cream® cosi zeptat, a vyskytne se nepředpokládaný problém a pod, kromě neděle je v podstatě každý pracovní celý den v provozu, můžete zavolat a záležitost operativně prodiskutovat s jednatelem společnosti, který tento druh poradenství na telefonu také poskytuje. Náš program je koncipován tak, aby sanace vlhkého zdiva bez rizika a hlavně zdárně zvládl každý sám, tzv, svépomocí, a proto obsahuje velké množství informací, rad, postřehů, názorů a technických údajů, které vám poslouží k zdárnému odvlhčení vašich nemovitostí.

Systém AquaStop Cream – Generální partner vědeckého festivalu týdne AKADEMIE VĚD pro rok 2021 a rok 2022

Evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, ale i z jiných států EU. Nejsou započteny osob. odběry, tel. objednávky a objednávky našich distributorů v EU


Z každé objednávky ukládáme část finančních prostředků na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
596.060 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
52.458 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ SPODNÍ STAVBY

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268