Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Krémová injektáž zdiva

Krémová injektáž zdiva

Krémová injektáž zdiva
Nejznámější a nejvíce používaný systém pro odvlhčení zdiva v České republice, na Slovensku a v Polsku je Systém AquaStop Cream®  pro snadnou realizaci, nízké náklady a zejména pro ojedinělou účinnost a dlouhou životnost vytvořené horizontální bariéry ve zdivu proti vzlínající vlhkosti. Krémová injektáž zdiva injektážním krémem AquaStop Cream®  je prokazatelně nejvyužívanější chemická podřezávka zdiva, a to nejen při zhotovení tzv. svépomocí, ale i stavebními firmami. Injektážní krém  AquaStop Cream®  spolehlivě proniká do pórů a i těch nejmenších kapilár stavebního
materiálu, kde se vytvoří stabilní, dále již nerozpustná pevná vazba, která trvale zastaví kapilárně vzlínající vlhkost do vyšších  partií zdiva.
AquaStop Cream®  je silan/siloxanový emulzní krém na čistě vodní bázi, určený pro sanaci vlhkého zdiva a základů k dodatečnému vytvoření horizontální izolace pro zamezení kapilárně vzlínající vlhkosti. Neobsahuje žádné pomocné organické nosiče a je vysoce koncentrovaný ve svém obsahu – více jak 80 % hydrofobních látek, díky čemuž se jedná o prokazatelně nejúčinnější injektážní krém na trhu v EU.
Obrázek ilustruje reálnou disperzní schopnost injektážního krému AquaStop Cream® ve zdivu po dokončení krémové injektáže.
Otvory se vrtají v pravidelných vzdálenostech, viz. Námi nastavená aplikace injektážních krémů v závislosti na tloušťce stěny. AquaStop Cream® je injektován do zdi za pomoci injektážní pumpy nebo pistole univerzál, které jsme technicky upravili pro spolehlivou a jednoduchou aplikaci. Výhodou námi dodávané injektážní pumpy je spodní vývod, větší průměry hadice a potrubí, manometr, regulační ventil pro optimální regulaci průtoku krémové emulze a dalších technických úprav, které dělají původem ze zahradního postřikovače profesionální injektážní zařízení. Se zahradním postřikovačem, bez těchto technických úprav, nelze provádět krémovou injektáž. Beztlakový systém využívá stejnou kapilární akci, která je příčinou vzlínající vlhkosti. Tím je vzlínající vlhkost zastavena za pomoci její příčiny. Kombinuje v sobě výhody silikonových mikroemulzí, krémové a zároveň husté konzistence. Pro jeho aplikaci není třeba drahých zařízení, jako je např. elektrické injektážní čerpadlo, pakry a jiné příslušenství, která jsou nutná pro jiné typy injektážních metod.
Od nás jsou krémy dodávány v nejširší a nejobsáhlejší nabídce balení, aby si vybral každý přesně to množství, které potřebuje pro svůj rozsah prací. Naše nabídka obsahuje balení – kartuš 310 ml, kartuš box 6x kartuš, duobox 12 x kartuš, tuba 0,5 l, tuba 0,5 l box 6x tuba, salám 0,5 l, salám 0,5 box 6x salám, salám 0,5 l duobox 12x salám, kbelík 1 l, kbelík 5 l, kbelík 10 l, kbelík 30 l, barel 60 l. Penetrační schopnost krému ve zdivu je díky malé velikosti částic velmi dobrá, to je dané i specifickou viskozitou, kterou má injektážní krém AquaStop Cream®  . Injektážní krém vtlačený do vyvrtaných otvorů a následně dispergovaný do okolí vrtů je postupně stabilní a dále již nerozpustný. Systém AquaStop Cream® nemění fyzikálně mechanické vlastnosti zdiva. 
Systémem AquaStop Cream® je léty ověřený systém pro odvlhčení zdiva, který je obecně nazýván krémová injektáž zdiva. Za dobu své působnosti na trhu se stal nejprodávanějším injektážním krémem v ČR, SR, PL, ale i dalších členských státech EU.

Systém AquaStop Cream – Generální partner vědeckého festivalu týdne AKADEMIE VĚD pro rok 2021 a rok 2022

Evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, ale i z jiných států EU. Nejsou započteny osob. odběry, tel. objednávky a objednávky našich distributorů v EU


Z každé objednávky ukládáme část finančních prostředků na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
596.060 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
52.458 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ SPODNÍ STAVBY

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268