Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Injektážní krém AquaStop Cream® a jeho vliv na lidský organismus

Výrobci a dodavatelé bezdrátové elektroosmózy (tj. krabičky, která vysílá elektromagnetické pulsy) hlásají v současné době v placených reklamách na internetu tato hesla: Bezpečná injektáž není – řešte svůj problém bez chemie‎, zdravotně nezávadné odvlhčení (tím myslí své), místo zdlouhavé nákladné injektáže elektroosmóza atd.. Z důvodu těchto současně jimi nastavených agresivních reklamních kampaní jsem se zamyslel nad celou problematikou a tím jsem došel k těmto závěrům.
Celá stavba je jeden chemický proces, už od založení stavby betonáží, základových pásů, základové desky, zdění stavby na maltu, lepidlo, aplikace jakýchkoliv omítek, fungicidních nátěrů dřevěných konstrukcí, vnitřních maleb, až po lepidla, umělé hmoty ve všech možných podobách atd. atd.. Je však jasné, že všechny výrobky ve stavebnictví (samozřejmě nejen ve stavebnictví) musí být hygienicky nezávadné, lidskému organismu nesmějí být škodlivé v určitém časové horizontu od jejich aplikace či jejich výroby. To je jedna z mnoha podmínek udělení Certifikace výrobku udělované státní zkušebnou a pakliže toto dodavatelé této metody, bezdrátové elektroosmózy hlásají, musí vědět, že nemluví pravdu.
Ano, pokud vypiji injektážní krém, asi mi to dobře neudělá, anebo když si stříknu barvu do očí, také to asi není nic příjemného, ale to se bavíme o úplně ničem jiném. Každý chemický proces ve stavebnictví je (musí být) v určitém časovém intervalu ukončen a pak již nesmí mít jakýkoliv negativní vliv na lidský organismus. Dám jeden takový příklad. Barva na vodní bázi je už v okamžiku její aplikace v podstatě lidskému organismu neškodlivá, ale barva například na bázi rozpouštědel má ale určitý časový horizont, kdy už nebude také škodlivá lidskému organismu.
Krémová injektáž AquaStop Cream® je na vodní bázi bez jakýchkoliv rozpouštědel s vysoce obsaženou aktivní látkou silan/siloxan, která se však neodpařuje. Aktivní látka silan/siloxan se ve velmi krátkém časovém horizontu pevně naváže na póry a i ty nejjemnější kapiláry zdiva a je již nedispergovatelná (nerozpustná a žádné látky se již neuvolňují). Ale i v tomto chemickém procesu, jak jsem se zmínil, se postupně odpařuje voda z obsahu injektážního krému a zbytková vlhkost ve cloně a samozřejmě nad clonou.
Pokud bychom zašli ještě dál, je přece všeobecně známo, že elektromagnetické vlnění je prakticky veškerému živému organismu škodlivé, takže, buď tam není ten dostatečný výkon a nebo z logiky věci to musí být organismu škodlivé. Nechci si ani domýšlet, jaký negativní vliv by to muselo mít na lidský organismus, pokud by tyto vysílané elektromagnetické vlny měly skutečně tu výrobci deklarovanou intenzitu, a to takovou, že celý objekt trpící vlhkostí, se silnými obvodovými a s vnitřními zdmi a stropy včetně podzemních podlaží by bez jakékoliv zhotovené izolace pro zamezení pronikání vlhkosti vyschl. Vždyť u lidského organismu např. u novorozence, tvoří voda téměř 80 % jeho hmotnosti. Co by to tedy muselo dělat s polarizací vody v lidském organismu, to nevím.
A tím bych celou svou „filozofickou“ úvahu ukončil. Vraťme se raději do reality, nikoliv mých úvah. Je zřejmé, že chemická injektáž zdiva Systémem AquaStop Cream® je hygienicky nezávadná a lidskému organismu neškodlivá. Použil jsem konfrontaci našeho Systému AquaStop Cream® s bezdrátovou elektoosmózou z důvodu jejich hlásaných tvrzení v reklamních kampaních a tím možného poškození již dosaženého dobrého jména našeho Systému AquaStop Cream® a znejistění našich zákazníků. Toto považuji za nekorektní praktiky těchto výrobců, respektive jejich prodejců.
Napsal Jiří Schwarz

Systém AquaStop Cream – Generální partner vědeckého festivalu týdne AKADEMIE VĚD pro rok 2021 a rok 2022

Evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započteny osob. odběry, tel. objednávky a odběry distributorů EU


Z každé objednávky ukládáme část finančních prostředků na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
587.440 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
50.838 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ SPODNÍ STAVBY

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268