Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Injektážní krém

Injektážní krém AquaStop Cream®je vodoodpudivý injektážní krém námi vyráběný a distribuovaný ve třinácti různých baleních pro český, slovenský a polský trh. AquaStop Cream® je zavedený a vysoce spolehlivý systém pro trvalé zamezení vzlínající vlhkosti do zdiva. Pomocí aplikační pistole (pistole pro kartuš, pistole pro salám, pistole Univerzál pro kbelíková balení) nebo injektážní pumpy je aplikován do vyvrtaných otvorů zdiva, kde se vpenetruje do okolí vrtů a vytvoří celistvou vodoodpudivou bariéru (Damp-Proof Course, DPC), která trvale zabraňuje šíření vlhkosti přes ni. Aplikace nevyžaduje žádná speciální a drahá zařízení a ani příslušenství. Jedná se o čistou, snadnou, ale přesto vysoce účinnou metodu, která se stala oblíbenou injektážní metodou nejen pro realizační firmy, ale i pro koncové zákazníky, kteří ji provádějí tzv. svépomocí. Injektážní krém AquaStop Cream® je použitelný do většiny druhů stavebního materiálu jako je cihla pálená, cihla nepálená (vepřovice, kotovice), dutá cihla (voština), opuka, pískovec, vápenec, Ytong, pórobeton, škvárobeton, beton a další více či méně nasákavé přírodní anebo průmyslově vyráběné materiály. Vzniklá hydrofobní clona je po svém ukončeném procesu dispergace stabilní a dále již trvale nerozpustná. Garance životnosti vzniklé bariéry ve zdivu pro zamezení kapilárně vzlínající vlhkosti u Systému AquaStop Cream® je v řádech několika desetiletí. Injektážní krém a jeho aplikace nemění fyzikálně mechanické vlastnosti zdiva.

Injektážní krém

Krémová injektáž zdiva

Systém AquaStop Cream – Generální partner vědeckého festivalu týdne AKADEMIE VĚD pro rok 2021 a rok 2022

Evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započteny osob. odběry, tel. objednávky a odběry distributorů EU


Z každé objednávky ukládáme část finančních prostředků na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
578.440 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
41.838 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ SPODNÍ STAVBY

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268