Poradíme Vám
+420 731 565 565
Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Kalkulačka
spotřeby materiálu

Injektáž zdiva Systémem AquaStop Cream realizovaná dceřinou společností.

Tuto nabídku realizace injektáže zdiva Systémem AquaStop Cream poskytujeme proto, jelikož se stává, že některý poptávající zákazník má zájem o kompletní realizaci od firmy. Tím, že jsme výrobci a zároveň máme za sebou přes tisíc realizovaných staveb, můžeme garantovat bezchybné a účinné provedení odvlhčení zdiva naším Systémem AquaStop Cream. Tím, že o výsledku nepochybujeme, dlouholeté záruky na dílo poskytujeme bez obav. Níže je umístěna kalkulačka pro výpočet kompletní ceny realizace injektáže Systémem AquaStop Cream, včetně dopravného, na rozsah, který v kalkulačce zadáte. Pro vypracování závazné nabídky je nutná prohlídka naším technikem.  Prohlídky nemovitostí, konzultace s investorem, zaměření rozsahu práce, návrhy řešení a cenové nabídky jsou vždy bezplatné a pro majitele nemovitosti/investora do podepsání objednávky / smlouvy o dílo nezávazné. Cenová nabídka by se neměla lišit od výpočtu kalkulačky, která Vám hlavně umožní představu ceny za injektáž tzv. ”na klíč” a zároveň si tyto náklady můžete porovnat s náklady pro injektáž zdiva svépomocí. Náklady na injektáž svépomocí si spočítáte na kalkulačce pro výpočet spotřeby injektážního krému (tento náklad je nejzásadnější) a k tomuto nákladu si připočítáte cenu vhodného aplikačního zařízení, vrtáku , zátek a pod. viz E-shop anebo v ceníku ke stažení ZDE .

Při porovnání všech faktorů Vašich priorit a také možností se můžete rozhodnout, zda si injektáž zhotovíte tzv. svépomocí anebo prostřednictvím naší sanační dceřiné společností. V případě, že byste zvažovali realizaci dceřinou společností, kontaktujte pana Jiřího Schwarze mob: 732 997 564

Chemická injektáž zdiva Systémem AquaStop Cream

Výpočet celkové ceny za odvlhčení zdiva Systémem AquaStop Cream® od naší dceřiné společnosti. Výpočet celkové ceny včetně DPH a dopravného je na naší kalkulačce rychlý a snadný a můžete si na této kalkulačce vypočítat cenu pro 1 až 3 různé zdi Vašeho objektu najednou.

Loading...

V této on-line kalkulačce si po zadání potřebných parametrů můžete sami spočítat konečnou cenu za provedení injektáže Systémem AquaStop Cream® od našeho injektážního oddělení. V ceně jsou zahrnuty všechny náklady.

Výpočet injektážních prací

Pro výpočet celkové ceny za provedení injektáže můžete zadat až 3 druhy zdiva s danými rozměry.

Zadejte tloušťku zdiva (mm)

Zadejte délku zdiva (metrů)

1. zeď

2. zeď
volitelně


3. zeď
volitelně


Kč bez DPH:
Kč vč. DPH:

Výpočet dopravného

dní
dní

Rekapitulace

Kč vč. DPH
Kč vč. DPH
Kč vč. DPH

 

 

Systém AquaStop Cream – Generální partner vědeckého festivalu týdne AKADEMIE VĚD pro rok 2021 a rok 2022

K dnešnímu dni evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započítávány osobní odběry.


Z každé objednávky ukládáme 10 Kč na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
528.910 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
92.911 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ SPODNÍ STAVBY

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268