KRÉMOVÁ INJEKTÁŽ ZDIVA
SVÉPOMOCÍ

VY si vše připravíte a my levně vyplníme.

Do odvolání jsme se rozhodli spustit tuto akci v rámci dalšího zkvalitňování služeb pro naše zákazníky. Tato služba nebyla před námi nikým nabídnutá.

A v čem tato služba spočívá?  Objednáte si termín na dobu, kdy budete mít vše připraveno, tj. vyvrtané zdivo a připravený injektážní krém a na sjednaný termín k Vám náš pracovník přijede a injektáž (výplň vrtů) zdiva zhotoví. Tento zkušený pracovník má za sebou stovky a stovky zhotovených injektáží a sanovaných staveb. Při plnění vrtů Vám tento pracovník zkontroluje jejich správnost a v případě pochybení (naštěstí to není tak časté) Vás na případný nedostatek upozorní a v případě zájmu je ochoten pochybení napravit převrtáním. Cena účtovaná za poskytnutého pracovníka je 1.800 Kč za 1 pracovní den. Tento pracovník je schopen Vám nainjektovat do zdiva až 35 litrů (!) injektážního krému za den. Tato litráž odpovídá pro představu cca. 60 bm zdiva o tl. 450 mm. Dále si účtujeme dopravné a to ve výši 8,50 Kč/1 km. K realizaci této služby je nutné mít zakoupený přes internetový prodej viz E–shop a nebo osobním odběrem na naší provozovně viz Kontakt injektážní krém AquaStop Cream® , vše vyvrtáno, vrty řádně vyčištěné (vzduchovou pumpou, kompresorem a pod..) a to je vše. Cenu za vyplnění vrtů ve zdivu a cenu dopravného si snadno a velmi rychle můžete spočítat na kalkulačce, která je pod tímto textem. Nejprve si však musíte spočítat spotřebu (litráž) na kalkulačce, která je v pravém sloupci webových stránek s nadpisem: Spočítejte si sami spotřebu injektážního krému …… . Po výpočtu spotřeby (litráže) si tento výpočet zadáte do kalkulačky, která je hned pod tímto textem, vzdálenost od naší provozovny, která se nachází na adrese  Dvorská 1163/2, Rudná u Prahy k Vám, tj. na adresu stavby. Výpočet dopravného je nastaven tak, že v případě injektážních prací do spotřeby 35 litrů, vynásobí kalkulačka Vámi zadanou vzdálenost dvěma, tj. dopravné tam a zpět. Když je injektážní spotřeba nad 35 litrů, už pracovník tento rozsah za jeden pracovní den nezvládne a tak kalkulačka vynásobí vzdálenost od nás k Vám čtyřmi (to jsou dvě jízdy k Vám a zpět), atd. Proto zadávejte vždy do kalkulačky pouze vzdálenost od nás k Vám! Dle zadané litráže a vzdálenosti od nás k Vám kalkulačka spočítá konečnou cenu této služby. Pokud byste tuto službu využili, odpadnou Vám samozřejmě také náklady za zakoupení injektážní pumpy. Myslíme si, že u většího rozsahu injektáže zdiva svépomocí se tato akce vyplatí. Nicméně tuto akci využít nemusíte a vše si opravdu můžete zhotovit sami. Injektáž zdiva svépomocí Systémem AquaStop Cream® je koncipována tak, aby ji zvládl úplně každý. Plnění vrtů zdiva jde naší speciálně upravenou injektážní pumpou pro námi vyráběný injektážní krém AquaStop Cream® (zejména s ohledem na jeho viskozitu – hustotu) snadno a rychle. 

injektaznik

Tato námi nabízená služba a její výhoda spočívá zejména v úspoře času, automatické kontrole správnosti provedení a tím poskytnuté určité nadhodnotě pro naše zákazníky. 

Cenu za injektáž zdiva a dopravného si snadno a velmi rychle můžete spočítat na této kalkulačce.

 

 

Cena za plnění vč DPH
Cena za dopravu vč DPH
Cena celkem vč. DPH

 

 

Když je naše profese koníčkem.

 

 


galerie

Pro zobrazení vybraného zboží klikněte na tlačítko "Zobrazit košík"

SPOČÍTEJTE SI SNADNO SPOTŘEBU INJEKTÁŽNÍHO KRÉMU VČETNĚ NAVRŽENÉHO BALENÍ PRO VÁŠ ROZSAH INJEKTÁŽE

kalkulacka spotreby kremu

Instruktážní videa

instruktazni videa

Vlhké zdivo pře a po injektáži

injektaz zdiva

Znalecký posudek k experimentu zídky

vyjadreni znalce

Akce

poskytovane akce

K DNEŠNÍMU DNI EVIDUJEME TENTO POČET VAŠICH OBJEDNÁVEK A TÍM SVÉPOMOCÍ SANOVANÝCH STAVEB

10.163 objednávek
z každé objednávky ukládáme 10 Kč
Na účet již bylo připsáno:
101.630 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
49.250 Kč

Užitný vzor – krémová injektáž

Užitný vzor – krémová injektáž

Připojte se na náš Facebook

Stavební výstava ForArch 2013

ForArch

Stavební výstava ForArch 2016

forarch2016

Spolehlivá firma 2015 – 2016

spolehlivá firma

Spolehlivá firma 2016 – 2017

spolehlivá firma

Spolehlivá firma 2017 – 2018

spolehliva firma

Trumf Sanace s.r.o.

Naše firma vyrábí injektážní krém AquaStop Cream pro injektáž vlhkého zdiva, ale i další sanační materiály určené pro sanace vlhkého zdiva. Dceřinná společnost TRUMF sanace – realizace staveb s.r.o. je realizační firma, která provádí nejen injektáž zdiva proti vlhkosti naším Systémem AquaStop Cream, ale i další sanační práce k trvalému odstranění vlhkosti ve Vašich objektech. Provádí zejména tyto činnosti: Odkopy obvodového zdiva, svislé, vodorovné, vnější i vnitřní izolace zdiva a podlah, drenážní systémy , sanační omítky, dodatečné hydroizolace betonových konstrukcí, hydrofobizace povrchů a další technologie v oblasti sanace vlhkého zdiva Praha a okolí.

Kontakt

TRUMF sanace s.r.o.
Blatnická 14/3, Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268
Tel.: +420 602 282 982
info@injektaz-zdiva-svepomoci.cz